widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Noclegi w Kopalinie (12)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Kopalino noclegi nad morzem

Kopalino noclegi nad morzem

Kopalino to nieduża, nadmorska wioska letniskowa pomiędzy Dębkami a Łebą. Co prawda położona jest około 2 kilometrów od nadmorskiej plaży, ale zapewnia odwiedzającym ciche i spokojne wczasy nad morzem w otoczeniu przyrody. Nie ma tu hoteli, tłumnych deptaków czy dużych restauracji - za to wiele terenów na spokojne spacery, wycieczki rowerowe, jezioro Kopalińskie i lasy pełne grzybów. Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Kopalino Noclegi - wynikiem będą głównie domki, pokoje czy domy letniskowe - do wynajęcia w całości dla większej grupy znajomych czy zaprzyjaźnionych rodzin.

Kopalino to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Kopalinie stanowią domki i domy letniskowe oraz pokoje gościnne.
Najtańsze noclegi w Kopalinie zaczynają się już od 40 zł od osoby za dobę - to głównie oferta domków i pokoi. Za około 80zł od osoby za dobę powinniśmy znaleźć nocleg w obiekcie położonym bliżej plaży lub o wyższym standardzie.
To zależy od obiektu noclegowego. Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana opłata za zwierzę.
serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0