Gastronomia w Kopalinie

(7)

Dania obiadowe, rybne

Antonio to bar usytuowany w Kopalinie. Jest to dobry wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie pyszne, tanie jedzenie domowe. Dodatkowo bar serwuje różnorodne dania rybne. Tutaj... więcej »

ul. Starowiejska 28, Kopalino

Kuchnia polska, regionalna, dania rybne

Restauracja działa przy Pensjonacie "Szlacheckie Gniazdo". To miejsce z charakterem. Warto przyjechać tutaj na pyszny obiad, czy rybkę. Można skorzystać z kamiennego grilla, który usytu... więcej »

ul. Bursztynowa 63, Kopalino

Kuchnia polska, dania rybne

Złota Rybka to miejsce gdzie warto wybrać się na dania rybne, między innymi smażone, albo gillowane ryby morskie. Dostarczane są one prosto z łowieckiego kutra. Serwowane są również potrawy... więcej »

ul. Bałtycka 7, Lubiatowo

Kuchnia polska, dania rybne

Smażalnia Bałtycka to miejsce gdzie każdy fan nadmorskich ryb, poczuje się jak w niebie. Szef kuchni serwuje również dania kuchni polskiej oraz wyśmienite desery. Ze względu na to każdy znaj... więcej »

ul. Bałtycka 6, Lubiatowo

Kuchnia polska, dania rybne

Smażalnia ryb Barakuda znajduję się w pobliskiej miejscowości - Białogóra. Te miejsce pełne jest nadmorskich smaków. Każdy kto nie wyobraża sobie wypoczynku w okolicy morza bez zjedze... więcej »

ul. Morska 22, Białogóra

Kuchnia polska, regionalna

Kaszubski Młyn to restauracja, któej charakter, jak sama nazwa wskazuje, jest typowo regionalny. Przyrządzone dania to potrawy przede wszystkim, kuchni polskie oraz kaszubskiej. Warto odwied... więcej »

ul. Młyńska 11, Wierzchucino

Dania obiadowe

Restauracja Pestka to miejsce gdzie serwowane jest domowe jedzenie, między innymi: dania z drobiu, wieprzowiny, zupy, dania dla dzieci, potrawy rybne. To korzystne cenowo, pyszne jedzenie. Potrawy... więcej »

ul. Pierwszych Osadników 12, Choczewo
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00