Opis

KUBICZÓWKA

To kompleks 8 domków położonych na dwóch niezależnych działkach przy ul. Tatarki i Jeziornej. Zadbaliśmy o niestandardowe  wykończenie wnętrz używając 80-letniej cegły rozbiórkowej. Ponadto pomieszczenia zdobią niestandardowe szkice i obrazy, meble z litego drewna. Dzięki nieszablonowemu położeniu domków, każdy z gości ma zapewnioną intymność. Na działkach znajdują się liczne atrakcje dla dzieci: piaskownica z placem zabaw, domek dla dzieci, boisko. Największe atuty tego miejsca to:

- całoroczna konstrukcja domków (możliwość wynajęcia w okresie jesienno-zimowym)

- przestrzeń (duża powierzchnia domków)

- wygodne i bezpieczne schody (nawet najmniejsi goście będą z nich swobodne i bezpiecznie korzystać)

- wysokiej jakości materiały wykończeniowe

- ogrodzony i monitorowany  teren

- bezpłatny parking

-WI-FI

- kominek (domki typu KOMFORT, KOMFORT PLUS)

- klimatyzacja (domki typu KOMFPORT PLUS)

DOMEK STANDARD- KUBICZÓWKA TATARAKI

W Kubiczówce są trzy domki o pow. 52 m2 urządzone  w zbliżonym stylu. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras, wyposażony w wygodną rozkładaną kanapę. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony. Na piętrze, gdzie prowadzą szerokie, bezpieczne , drewniane schody, znajdują się 2 pokoje: sypialnia  z podwójnym łóżkiem oraz pokój z 2 pojedynczymi. Młodszym i starszym gościom pobyt umilą kolorowe tapety w pastelowych kolorach.

DOMEK KOMFORT- KUBICZÓWKA TATARKI

Domek o pow. 66m2. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras wyposażony w wygodną rozkładaną kanapę, kominek. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony. Na piętrze znajdują się 2 pokoje: sypialnia  z podwójnym łóżkiem oraz pokój z 2 pojedynczymi łóżkami i 1 łóżkiem piętrowym. 

DOMEK KOMFORT PLUS- KUBICZÓWKA JEZIORNA

Domek o pow. 88m2. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka. Aneks jest w pełni wyposażony. W pomieszczenie jest kominek i klimatyzacja. Na piętrze znajduje się toaleta oraz 2 sypialnie: sypialnia z podójnym łózkiem oraz 2 pokoje  z 2 pojedynczymi łożkami.

Wyposażenie

DOMEK STANDARD I KOMFORT

PARTER: Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, czajnik elektryczny, ekspres przelewowy), wyposażony w komfortową kanapę z funkcją spania, TV. Łazienka z kabiną prysznicową. W domku typu KOMFORT- kominek

PIĘTRO: 2 przestronne pokoje wyposażone w wygodne łóżka, szafki nocne, meble do przechowywania ubrań.

DOMEK KOMFORT PLUS

PARTER:  Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, piekranik, czajnik elektryczny, eksprez przelewowy), wyposażony w kanapę i fotel, TV, klimatyzację, kominek. Łazienka z kabiną prysznicową.

PIĘTRO: 2 pokoje wyposażone w wygodne łożka i meble do przechowywania ubrań. Toaleta.

Cennik

SEZON WYSOKI:
wakacje, Boże Narodzenie, Sylwester, Wielkanoc, Majówka, Boże Ciało od 490 zł/doba

SEZON ŚREDNI:
maj, czerwiec, wrzesień od 440 z ł/doba

SEZON NISKI:
styczeń, luty , marzec, kwiecień, październik, listopad, grudzień od 330 zł/doba

Galeria


Kubiczówka

Domki

Wyślij zapytanie

Domki KUBICZÓWKA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Kubiczówka Małgorzata Kubicka, Tataraki, 84-210, Kopalino, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.kubiczowk...
463 wyświetlenia w 2023r.
Domki KUBICZÓWKA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu kopalino.com.pl

+48 601 073 802
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00